Otwockie Zaduszki Bluesowe

Data: 03.11.2021 r., godz. 12.00    1725
Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, Otwockie Towarzystwo Bluesa i Ballady zaprasza na kolejną edycję Otwockich Zaduszek Bluesowych", pamięci Miry Kubasińskiej.
Po wielu latach Zaduszek związanych repertuarowo przede wszystkim z twórczością Miry Kubasińskiej, Tadeusza Nalepy, Bogdana Loebla i ich zespołów Blackout i Breakout, Otwockie Towarzystwo Bluesa i Ballady postanowiło w następnych edycjach przypominać innych wykonawców polskich czy zagranicznych, którzy odeszli a których muzyka warta jest przypomnienia.

Podczas tegorocznej, edycji, oprócz zespołu Bluestones z programem "Tribute to Tadeusz Nalepa", wystąpi Gary Moore Tribute Band, feat. Jack Moore(GB). Jack, syn Gary Moore'a grał w ostatnim okresie razem z ojcem, w jego zespole. Teraz przypomni nam w towarzystwie naszych, uznanych muzyków, repertuar swojego ojca.

XV edycja Otwockich Zaduszek odbędzie się w sobotę, 6 listopada o godzinie 17:00 w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwock, ul.Poniatowskiego 10. Bilety w cenie 45 zł do nabycia w sekretariacie PMDK.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków budżetowych Powiatu Otwockiego.