Awans Komendanta Romana Krzywca i pożegnanie z otwocką jednostką

Data: 30.04.2021 r., godz. 14.10    573
30 kwietnia br. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku, odbyło się pożegnanie dotychczasowego komendanta jednostki, bryg. Romana Krzywca. Podziękowania za współpracę Komendantowi złożyli Starosta Otwocki Krzysztof Szczegielniak i Wicestarosta Paweł Zawada.

Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku, bryg. Roman Krzywiec, po roku służby w otwockiej jednostce awansował na stanowisko pełniącego obowiązki Zastępcy Komendanta Miejskiego m. St. Warszawy.

Starosta Otwocki Krzysztof Szczegielniak wraz z Wicestarostą Otwockim Pawłem Zawadą, w dniu 30 kwietnia spotkali się z Komendantem Romanem Krzywcem, by osobiście podziękować mu za współpracę, mądre decyzje, umiejętne kierowanie jednostką i układanie właściwych relacji z samorządami i instytucjami współdziałającymi w powiecie.

Dziękuję za osobiste zaangażowanie w realizację zadań służbowych oraz znakomite kierowanie zespołem współpracowników. Doceniam fakt, że dbał Pan o to, by Komenda PSP w Otwocku zawsze była jednostką dobrze wyszkoloną i wyposażoną, której funkcjonowanie było gwarantem bezpieczeństwa naszych mieszkańców - mówił Starosta Otwocki .


                                                    Podziękowania za współpracę Komendantowi złożyli Starosta Otwocki Krzysztof Szczegielniak i Wicestarosta Paweł Zawada.