Remont Ginekologii w PCZ

Data: 08.10.2020 r., godz. 08.00    1874
W najbliższym czasie w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w restrukturyzacji oddany do użytku zostanie wyremontowany Oddział Ginekologiczny.
Remont Oddziału Ginekologicznego w PCZ w Otwocku trwa od kilku miesięcy. Wyburzona została część ścian działowych, wymieniono posadzki i drzwi. Remont objął także urządzenia i instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej i elektryki, a także wymianę instalacji gazów medycznych. Obecnie trwa już wykończenie sal, montaż mebli i niezbędnych urządzeń.

Inwestycja nie byłaby możliwa,gdyby nie wsparcie anonimowego darczyńcy, który przekazał środki na remont oddziału. Już wkrótce pacjentki będą mogły korzystać z nowoczesnych i przyjaznych wnętrz.

Oddział Ginekologii w PCZ Sp. z o.o. w restrukturyzacji w Otwocku