Serwis dla pasażerów kiedyprzyjedzie.pl już działa!

Data: 23.04.2024 r., godz. 09.00    181
Miło nam poinformować, że aplikacja kiedyprzyjedzie.pl, przygotowana z myślą o korzystających z transportu zbiorowego - Otwockie Przewozy Gminno-Powiatowe przez Związek Powiatowo-Gminny - już działa!

Dzięki temu, każdy pasażer oczekujący na autobus  lub planujący swoją podróż będzie miał możliwość:

• sprawdzić, o której przyjedzie autobus oraz czy interesujący nas kurs nie ma żadnych opóźnień. Podany również będzie czas ewentualnego opóźnienia, co będzie istotne przy planowaniu podróży do Warszawy.

• sprawdzić na mapie, w którym miejscu znajduję się autobus, na który czekamy,

• zapoznać się z aktualnymi rozkładami jazdy oraz przystankami wszystkich, powiatowych linii autobusowych.

Wiemy, że zdarzają sytuacje, na które nie mamy wpływu. Dlatego zachęcamy podróżujących do korzystania z aplikacji. Ułatwi Wam ona nie tylko planowanie podróży m.in do Warszawy, ale również zaoszczędzi stresy związane z oczekiwaniem na autobus.