Piątka dla autyzmu już w najbliższą niedzielę!

Data: 10.04.2024 r., godz. 08.00    260
Kwiecień jest miesiącem informacji i zwiększania świadomości społecznej o spektrum Autyzmu. W związku z tym po pikniku "Autyzm - spotkanie zrozumienia" zapraszamy na "Piątkę dla autyzmu", która odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia br.

Symboliczna piątka to znak solidarności z osobami, które na co dzień mierzą się z trudnościami i wykluczeniami związanymi ze spektrum autyzmu. Dlatego już w tą niedzielę serdecznie zapraszamy na wydarzenie sportowe i edukacyjne "Piątka dla autyzmu". W programie znajdzie się m.in. bieg na 10 km oraz taki sam dystans dla miłośników nordic walking. Oprócz tego na zainteresowanych czekać będą prelekcje i dyskusje, panel rekreacyjno-sportowy. Na zakończenie wydarzenia z występem muzycznym wystąpi Wojtek Gęsicki.

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału. Każda forma wsparcia dla osób zmagających się ze spektrum autyzmu jest cenna. Choroba ta nie definiuje w żaden sposób wartości człowieka, dlatego serdecznie zapraszamy do obecności i wsparcia tych bardziej potrzebujących.

Wydarzenie to dofinansowane jest przez Powiat Otwocki.

FB_IMG_1712148445464 (1).jpg (282 KB)