Perły Mazowsza 2023 rozdane!

Data: 01.03.2024 r., godz. 09.00    328
8 edycja plebiscytu Perły Mazowsza za nami! Najlepsi z przedsiębiorczości, kultury, turystyki i sportu 2023 zostali nagrodzeni podczas uroczystej Gali finałowej, która odbyła się w czwartek 29 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie.

Nagrody dla najlepszych z najlepszych z Powiat Otwocki powędrowały do:

• w kategorii przedsiębiorca - Cukierni Grzegorza Domareckiego,

• w kategorii kultura - Otwocki Blues Bazar Bogdan Lihmira,

• w kategorii sport i turystyka - Pola golfowego Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

Statuetki naszym laureatom wręczyła Pani Anna Rudnicka - Dyrektor Wydziału Organizacyjnego i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Otwocku.
Gratulujemy świetnej organizacji wydarzenia, energetycznych występów artystycznych, a przede wszystkim gratulujemy jeszcze raz laureatom konkursu Perły Mazowsza z powiatu otwockiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego i grodziskiego! Jesteście potencjałem i dumą naszej małej ojczyzny, a Wasz nieustanny rozwój to najlepszy dowód, że zaangażowaniem i ciężką pracą można osiągnąć sukces!