V Forum organizacji pozarządowych powiatu otwockiego!

Data: 08.03.2024 r., godz. 09.00    767
Przed nami kolejne święto NGO z naszego powiatu! Zapraszamy wszystkich społeczników, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i wymienić się doświadczaniami. V Forum organizacji pozarządowych odbędzie się 17 marca, w naszym PMDK.
Granty i dywersyfikacja

Tegoroczne Forum odbędzie się pod hasłem: "Jak pozyskiwać środki i rozwijać NGO". Będziemy zatem rozmawiali o dywersyfikacji i finansowaniu działań organizacji pozarządowych. Postaramy się odpowiedzieć na pytanie, skąd organizacje pozarządowe mogą brać środki na swoje działania i jak właściwie z nich korzystać.

Eksperci i warsztaty

Podczas Forum uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w prezentacjach prowadzonych przez ekspertów z różnych instytucji, w tym Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych czy Federacji Mazowia. Będzie to zatem doskonała okazja do tego, żeby zapoznać się z ofertą różnych instytucji. Program obejmuje również warsztaty, a także sieciowanie, dzięki któremu będziemy mogli lepiej się poznać.

Stoiska i wystawcy

Dodatkowo, uczestnicy będą mieli okazję do odwiedzenia stoisk wystawców i nawiązania cennych kontaktów. Swoje stoiska przygotują między innymi Fundacje, jak też jednostki samorządowe (np. Powiatowy Urząd Pracy).

Jeśli pracujecie w NGO i chcecie zrobić krok naprzód, zapiszcie sobie datę 17 marca i prześlijcie zgłoszenie. Możecie je wypełnić tu:https://docs.google.com/forms/d/1BApZ-BLFu5qhyU7wfYWEJX9ZITcQszVYIizq6QyLCUk/prefill

Poniżej przedstawiamy również: