Konkurs na palmę wielkanocną

Data: 22.02.2024 r., godz. 08.15    663
Już po raz XII zapraszamy mieszkańców całego powiatu do wzięcia udziału w Powiatowym Konkursie na Palmę Wielkanocną. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kołbieli. Na zwycięzców czekają nagrody!

Prace będą oceniane w pięciu kategoriach:

• dzieci przedszkolne,

• klasy 1-3,

• klasy 4-6,

• klasy 7-8,

• młodzież i dorośli

Gotowe palmy wraz przytwierdzoną metryczką należy składać do 21 marca 2024 r. (czwartek) w sekretariacie szkoły do godz. 15.00. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody dofinansowane ze środków Powiatu Otwockiego. Regulamin wraz z kartą zgłoszenia znajdziecie na stronie Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Kołbieli.

Konkurs został zgłoszony na listę Mazowieckiego Kuratora Oświaty, co kwalifikuje laureatów do wpisu na świadectwo ukończenia szkoły podstawowej.

UWAGA!

Tradycyjnie Konkurs będzie połączony z akcją dobroczynną, z której dochód zostanie przeznaczony na cel charytatywny.

Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania: Palmy 2024- regulamin i zgłoszenie.docx

palmy plakat 2024.jpg (1.65 MB)