Jubileusz 20-lecia działalności Magdaleny Kordel

Data: 15.02.2024 r., godz. 16.00    284
20-lecie pracy artystycznej to piękny dorobek. Dlatego cieszymy się, że mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jubileuszu literackim mieszkanki Powiatu Otwockiego Magdaleny Kordel.

W wydarzeniu zorganizowanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Otwocku udział wziął Wicestarosta Paweł Zawada, który jak reszta przybyłych Gości był pod wielkim wrażeniem dorobku artystycznego pisarki.
Jesteśmy dumni, że twórczość Magdaleny Kordel cieszy się tak wielkim zainteresowaniem. Jest to zrozumiałe ponieważ powieści pisarki są pisane lekkim piórem, często na podstawie osobistych doświadczeń. Charakter utworów jest obyczajowo-romantyczny, czuć w nich magię. To właśnie to jest kluczem do sukcesu pisarki, która swoimi książkami zjednuje sobie dużą rzeszę czytelników.

Raz jeszcze składamy Pani Magdalenie życzenia dalszego rozwoju, nieustającej weny twórczej oraz wielu inspirujących podróży! A laureatom konkursu zorganizowanego przez Bibliotekę "Z miłości do pisania...", którzy zostali nagrodzeni, przy okazji jubileuszu pisarki, życzymy kolejnych poetyckich osiągnięć.