32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Data: 29.01.2024 r., godz. 10.00    354
Tegoroczny 32. finał WOŚP małymi krokami przechodzi do historii. Jednak zliczanie przekazanych na akcję środków z e-skarbonek i aukcji Allegro trwa dalej. Wierzymy, że w tym roku pobijemy zeszłoroczny rekord!

226 911,69 złotych - taką kwotę na niedzielę 28 stycznia, godzinę 22:43 sztab WOŚP Otwock zliczył z puszek! Do tej sumy należy dodać e-skarbonki oraz licytacje z Allegro (które cały czas trwają). Czujemy, że ubiegłoroczny rekord zostanie pobity!

A to wszystko dzięki setkom ludzi o dobrych sercach, którzy dołożyli do zbiórki 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swoją cegiełkę. Jak zaznaczył podczas wczorajszego wieczoru Krzysztof Szczegielniak - Starosta Otwocki Powiat Otwocki od 25 lat czynnie włącza się w tę piękną akcję. Taki efekt nie byłby możliwy bez ludzi, którzy organizują zaplecze sztabu. To właśnie oni, wolontariusze, harcerze, sponsorzy są fundamentem finału.
Dziękujemy Wam, mieszkańcy Powiatu Otwockiego! Nie trzeba Was namawiać do pomagania, a Wasze wielkie serca świadczą o jednym - razem możemy więcej!