Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

Data: 22.01.2024 r., godz. 14.00    235
Już po raz czwarty Małżonka Prezydenta RP - Agata Kornhauser-Duda zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich do konkursowej rywalizacji. To właśnie pod jej patronatem organizowany jest konkurs dla kół, które od kilku lat przeżywają prawdziwy renesans!

Tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu są "Polskie tradycje wielkanocne".

W imieniu Orgnizatora serdecznie zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich działające prężnie na terenie powiatu otwockiego do udziału w zmaganiach. To w Was jest niesamowity potencjał! To Wy nieustannie inicjujecie przemiany kulturowe i społeczne wsi polskiej.

"Koła Gospodyń Wiejskich przeżywają obecnie swoje odrodzenie, wiele z nich zostało reaktywowanych, wiele też powstaje nowych" – podkreślała Małżonka Prezydenta RP, zapraszając do udziału w Konkursie.

Poniżej wszystkim zainteresowanym zostawiamy załączniki konkursowe. Termin zgłoszeń upływa 31 marca br.

Karta zgłoszeniowa_www.pdf
Regulamin IV edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP_www.pdf

plakat_kgw_IV_edycja_siec.jpg (933 KB)