Zapraszamy do udziału w ankiecie!

Data: 11.01.2024 r., godz. 15.00    433
Mając na uwadze zdanie i komfort użytkowników "Otwockich przewozów powiatowo-gminnych" serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej preferencji komunikacyjnych na terenie Związku Powiatowo-Gminnego.

Cel badań

Zrozumienie potrzeb i oczekiwań użytkowników w zakresie transportu. Na podstawie zebranych informacji, Związek Powiatowo-Gminny, będzie miał możliwość dostosować ofertę transportową w sposób zadowalający i odpowiadający w większym stopniu mieszkańcom i użytkownikom transportu publicznego, działającego na terenie Powiatu Otwockiego. Ankieta jest poufna, a jej wyniki służyć będą celom analitycznym.

Link do ankiety (jej wypełnienie zajmie nie więcej niż 5 minut)

Czas trwania badania

Badania przeprowadzane będą od poniedziałku 8 stycznia przez kolejne dwa tygodnie, tj. do 22 stycznia br.

Kto odpowiada za badania

Na zlecenie Związku Powiatowo-Gminnego "Otwockie Przewozy Gminno-Powiatowe" za badania ankietowe dotyczące "Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego Związku Powiatowo-Gminnego "Otwockie Przewozy Gminno-Powiatowe" odpowiedzialna jest "Blue Ocean" Business Consulting Sp. z o.o.