5. edycja Budżetu Obywatelskiego Mazowsza przed nami!

Data: 29.12.2023 r., godz. 10.00    354
Ruszył Budżet Obywatelski Mazowsza. Do dyspozycji mieszkańców Mazowsza jest 30 mln zł. Wspólnie zdecydujmy, na co przeznaczyć te pieniądze. Zgłoś projekt i zmieniaj z nami Mazowsze!

Przed nami 5. edycja Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Przez ostatnie lata mieszkańcy Mazowsza w tym naszego regionu - Powiatu Otwockiego pokazali, że chcą zmieniać Mazowsze. Wasze pomysły i rozwiązania są bardzo potrzebne, by było lepiej, wygodniej a często bezpieczniej!

Dlatego w tym roku zwiększona została kwota i w ręce obywateli oddane zostaje aż 30 mln zł. Kto jak kto, ale to Wy mieszkańcy wojewówództwa wiecie najlepiej jakie działania powinny być realizowane w Waszym otoczeniu i na co przeznaczyć tę część budżetu województwa mazowieckiego. Wierzymy, że w tej edycji pojawią się nowe, ciekawe pomysły, które zostaną wybrane do realizacji. Trzymamy kciuki by jak najwięcej planów zostało zrealizowanych w naszym powiecie. Niech nabierze on jeszcze więcej blasku dzięki Wam - mieszkańcom powiatu.

W imieniu Orgnizatora - Adama Struzika Marszałka Województwa Mazowieckiego zachęcamy do zgłaszania projektów (w terminie do 21 stycznia) i aktywnego udziału w głosowaniu.

Ulotka-A5-BOM24.jpg (923 KB)

Plakat-A5-BOM24.jpg (1.11 MB)