Charytatywny Wieczór Kabaretowy z Kabaretem Paranienormalni

Data: 18.12.2023 r., godz. 10.00    357
Wypełniona po brzegi sala widowiskowa w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku w sobotni, przedświąteczny wieczór oznaczać może jedno. Dużo dobrego humoru, rozmów a to wszystko w szczytnym celu - pomocy podopiecznym Domowego Hospicjum Dziecięcego "Promyczek".

W sobotę, 16 grudnia, w sali widowiskowej w PMDK Otwock, spotkali się wszyscy którym udało się zdobyć wejściówki na Charytatywny Wieczór Kabaretowy na rzecz Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek. W tym pięknym i szczytnym wydarzeniu udział wziął Starosta Otwocki - Krzysztof Szczegielniak wraz z małżonką.

Zanim na scenę weszła gwiazda wieczoru podziękowano wszystkim tym, którzy swoim wsparciem i zaangażowaniem są pomocną dłonią dla Fundacji. Starosta Otwocki znalazł się wśród wyróżnionych i z rąk Prezesa Fundacji  odebrał wyróżnienie "Przyjaciele Promyczka".

Cieszymy się, że każdego roku organizowane jest wydarzenie, które zrzesza ludzi o dobrych sercach, a Powiat Otwocki może dołożyć swoją cegiełkę przy orgnizacji całego przedsięwzięcia.

Zdjęcia: Piotr Tabencki