Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w szachach

Data: 15.11.2023 r., godz. 15.00    504
Szachy to dyscyplina wymagająca skupienia i otwartego umysłu. Dlatego cieszymy się, że tegoroczne mistrzostwa szkół podstawowych i ponadpodstawowych z roku na rok przyciągają coraz większą liczbę uczestników.

W środę - 15 listopada - w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych 2023/2024 w szachach chłopców i dziewcząt w kategorii dzieci, młodzież i licealiada.

W turnieju wzięło udział aż 18 szkół z terenu Powiatu Otwockiego. Oficjalnego otwarcia Mistrzostw oraz dekoracji medalowej zawodników dokonała Kinga Błaszczyk - Członek Zarządu Powiatu Otwockiego.

Wyłonieni w rozgrywkach najlepsi uczestnicy awansowali na zawody międzypowiatowe, które odbędą się 23 listopada w Piasecznie. Już dzisiaj trzymamy za nich kciuki i życzymy kolejnego awansu na zawody wojewódzkie. Dziękujemy UKS MDK Otwock za współorganizacje zawodów, a PMDK Otwock za udostępnienie obiektu.