Półfinały Mazowsza w Sztafetowych Biegach Przełajowych zakończone sukcesem

Data: 11.10.2023 r., godz. 12.00    471
We wtorek, 10 października, uczniowie powiatowych szkół podstawowych i ponadpodstawowych reprezentowali Powiat Otwocki na półfinałach mazowieckich. Wyjazd do Komornicy, w powiecie legionowskim zakończony został wielkim sukcesem!

10 października dla zawodników z Powiat Otwocki był bardzo owocny w sportowe sukcesy. W Półfinałach Mazowsza w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców w Komornicy nasi zawodnicy zdobyli medalowe miejsca:

Kategoria dzieci:
1  miejsce Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Gliniance, dziewczęta.
Kategoria młodzież:
1  miejsce Szkoła Podstawowa im. Batalionu Zośka w Celestynowie, dziewczęta,
2 miejsce Strumienie Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Sternik w Józefowie, dziewczęta,
3 miejsce Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Michała Elwiro Andriollego, chłopcy.
Kategoria liealiada:
1 miejsce Liceum Ogólnokształcące im. K. L. Gałczyńskiego nr 1 w Otwocku, dziewczyny,
3 miejsce Zespół Szkół Ekonomiczno Gastronomicznych im. S. Staszica w Otwocku, dziewczyny,
2 miejsce Liceum Ogólnokształcące im. K. L. Gałczyńskiego nr 1 w Otwocku, chłopcy,
3 miejsce Zespół Szkół Ekonomiczno Gastronomicznych im. S. Staszica w Otwocku, chłopcy.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie swoich drużyn na zawody.   Dziękujemy za Wasze osiągnięcia i reprezentowanie powiatu podczas zmagań sportowych!!
Cieszymy się z Waszego awansu, bowiem Mistrzowie oraz Wicemistrzowie Półfinału Mazowsza jadą na zawody Wojewódzkie, które odbędą się 19 października! Trzymamy za Was kciuki!