Wolne miejsca do udziału w Programie "Żyj Zdrowo" w Otwocku

Data: 08.09.2023 r., godz. 12.00    403
Powiat Otwocki zachęca mieszkanki Powiatu do wzięcia udziału w ostatnim turnusie Programu „Żyj Zdrowo”, który realizowany jest w ramach dofinansowania z Programu Wsparcia Samorządu Województwa Mazowieckiego „Mazowsze dla zdrowia kobiety 2023”.

Informujemy, iż zostało jeszcze kilka wolnych miejsc do udziału w Programie „Żyj Zdrowo” realizowanego w Otwocku w terminie od 09.09.2023 r. do 28.10.2023 r. W związku z powyższym nabór do programu prowadzony będzie w trybie ciągłym do wyczerpania ilości wolnych miejsc. Szczegółowe informacje oraz dokumenty dotyczące Programu znajdują się pod poniższym adresem: https://www.powiat-otwocki.pl/info/zawartosc/820/

To już ostatnia szansa aby wziąć udział w tym wartościowym Programie, także zachęcamy do przesyłania zgłoszeń!

#Mazowszepomaga #programywsparcia #zdrowiekobiety

Zadanie pn. „Żyj Zdrowo” współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.