Mistrzostwa Powiatu Otwockiego 2022/2023 w koszykówce!

Data: 09.12.2022 r., godz. 15.00    318
W minionym tygodniu uczniowie 22 szkół podstawowych z terenu Powiat Otwocki uczestniczyło w rozgrywkach finałowych Mistrzostw Powiatu Otwockiego w koszykówce chłopców i dziewcząt.

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach. Tym razem dzieci i młodzież rywalizowali w Szkole Podstawowej im. 1 Pułku Szwoleżerów Józefa Piłsudskiego w Malcanowie oraz hali Widowisko-Sportowej w Celestynowie.
W  wyniku zaciętej rywalizacji w koszykówce dziewcząt zwyciężyły zawodniczki Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sobieniach-Jeziorach, a w koszykówce chłopców zawodnicy Szkoły Podstawowej im. Bataliony Zośka w Celestynowie. Zwycięskie drużyny wezmą udział w zawodach międzypowiatowych w Piasecznie i Wołominie.
Dziękujemy dyrekcji szkół oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc i zaangażowanie w organizację powiatowych zawodów, zaś zawodnikom życzymy owocnej rywalizacji i sukcesów na zawodach międzypowiatowych!