Wydział Organizacyjny i Spraw Społecznych – OS

Liczba odwiedzających: 6483
  • Kierownictwo wydziału:
Dyrektor Wydziału Anna Rudnicka
tel. (22) 778-13-21

Specjalista ds. bhp Jowita Trocka

tel. (22) 778-13-53
e-mail: bhp@powiat-otwocki.pl

  • Informatycy
Starszy Informatyk Rafał Woźniak
tel. (22) 778-13-46
e-mail: administrator@powiat-otwocki.pl

Starszy Informatyk Łukasz Wróbel
tel. (22) 778-13-46
e-mail: admin@powiat-otwocki.pl

  • Promocja Zdrowia i Spraw Społecznych 
Inspektor Eliza Twaróg
tel. (22) 778-13-24
e-mail: etwarog@powiat-otwocki.pl

  • Biuro Prawne 
el. (22) 778-1-311
e-mail: radcy@powiat-otwocki.pl

  • Obsługa Zarządu 
Główny Specjalista Anna Strzeżek
tel. (22) 778-13-24
e-mail: oris@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Paulina Olszewska
tel. (22) 778-13-24
e-mail: polszewska@powiat-otwocki.pl

  • Kancelaria Starostwa
Kancelaria, ul. Górna 13, 05-400 Otwock
e-mail: kancelaria@powiat-otwocki.pl

Inspektor Marzena Teperek
tel. (22) 778-1- 300,326,339
e-mail: mteperek@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Aneta Wejrauch-Zdziebko
tel. (22) 778-1- 300,326,339
e-mail: awejrauch@powiat-otwocki.pl

Inspektor Bożenna Niemiec
tel. (22) 788-1- 300, 326, 339
e-mail: bniemiec@powiat-otwocki.pl

Kancelaria, ul. Komunardów 10, 05-402 Otwock

Podinspektor Edyta Kośmicka
tel. (22) 788-15-34/35
(22) 779-29-29
(22) 788-14-65 w. 399
e-mail: edyta.kosmicka@powiat-otwocki.pl 

Referent Grzegorz Chlebowski
tel. (22) 788-15-34/35
(22) 779-29-29
(22) 788-14-65 w. 399
e-mail: kancelaria2@powiat-otwocki.pl

  • Terenowy Punkt Paszportowy /ul. Komunardów 10 wejście C, 05-402 Otwock/
Inspektor Grażyna Juś
tel. (22) 788-09-09
e-mail: paszporty@powiat-otwocki.pl

Inspektor Jolanta Sędek
tel. (22) 788-09-09
e-mail: paszporty@powiat-otwocki.pl

  • Archiwum Zakładowe /ul. Górna 13, 05-400 Otwock pok. 157/
Archiwista Agnieszka Lech
tel. (22) 778-13-05
e-mail: alech@powiat-otwocki.pl