Wydział Organizacyjny i Spraw Społecznych – OS

Liczba odwiedzających: 11312
  • Kierownictwo wydziału:
Dyrektor Wydziału Anna Rudnicka
tel. (22) 600 7 113
e-mail: arudnicka@powiat-otwocki.pl

Specjalista ds. bhp Jowita Trocka
tel. (22) 600 7 209
e-mail: bhp@powiat-otwocki.pl

  • Informatycy
Starszy Informatyk Rafał Woźniak
e-mail: administrator@powiat-otwocki.pl

Starszy Informatyk Łukasz Wróbel
e-mail: admin@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Grzegorz Chlebowski

  • Promocja Zdrowia i Spraw Społecznych 
Inspektor Eliza Twaróg
tel. (22) 600 7 107
e-mail: etwarog@powiat-otwocki.pl

  • Obsługa Zarządu 
Główny Specjalista Anna Strzeżek
tel. (22) 600 7 114
e-mail: oris@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Paulina Olszewska-Czołoszyńska
tel. (22) 600 7 114
e-mail: polszewska@powiat-otwocki.pl

  • Kancelaria Starostwa
Kancelaria, ul. Górna 13, 05-400 Otwock
e-mail: kancelaria@powiat-otwocki.pl
tel. (22) 600 7 100
tel. (22) 600 7 101 
tel. (22) 600 7 102
fax. (22) 600 7 103

Inspektor Marzena Teperek
e-mail: mteperek@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Aneta Wejrauch-Zdziebko
e-mail: awejrauch@powiat-otwocki.pl

Inspektor Karolina Góras


Kancelaria, ul. Komunardów 10, 05-402 Otwock
tel. (22) 600 7 105
tel. (22) 600 7 106

Podinspektor Edyta Kośmicka
e-mail: edyta.kosmicka@powiat-otwocki.pl 

Pomoc administracyjna Agnieszka Walkiewicz
e-mail: kancelaria2@powiat-otwocki.pl

  • Terenowy Punkt Paszportowy /ul. Komunardów 10 wejście C, 05-402 Otwock/
tel. (22) 600 7 120
tel. (22) 788 09 09

Inspektor Grażyna Juś
e-mail: paszporty@powiat-otwocki.pl

Inspektor Jolanta Sędek
e-mail: paszporty@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Monika Rzeszotek
e-mail: paszporty@powiat-otwocki.pl

  • Archiwum Zakładowe /ul. Górna 13, 05-400 Otwock pok. 157/
Archiwista Agnieszka Lech
e-mail: alech@powiat-otwocki.pl