Wydział Komunikacji i Transportu – KT

Liczba odwiedzających: 57852

Rejestracja Pojazdów
tel. (22) 600 7 138 
tel. (22) 600 7 139
tel. (22) 600 7 140

Prawa Jazdy
tel. (22) 600 7 134
tel. (22) 600 7 136

Transport, Ośrodki Szkolenia Kierowców, Pojazdy Usunięte
tel. (22) 600 7 135

Dyrektor Wydziału Agnieszka Bąk
tel. (22) 600 7 133
e-mail: abak@powiat-otwocki.pl

Zastępca Dyrektora Wydziału Monika Kowalczyk
e-mail: mkowalczyk@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Mariola Gędzielewska

Inspektor Katarzyna Sobczak – Błażejczyk
e-mail: ksobczak@powiat-otwocki.pl

Inspektor Karolina Wyglądała

e-mail: kwygladala@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Dorota Cacko-Klużniak
e-mail: dcacko@powiat-otwocki.pl

Inspektor Ewa Melaniuk
e-mail: emelaniuk@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Sylwia Kociszewska
e-mail: sstrzezek@powiat-otwocki.pl

Inspektor Jolanta Pietryka
e-mail: jpietryka@powiat-otwocki.pl

Inspektor Magdalena Trzaskowska
e-mail: magdalena.trzaskowska@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Dorota Łysiak
e-mail: dlysiak@powiat-otwocki.pl

Inspektor Katarzyna Nowak

e-mail: knowak@powiat-otwocki.pl

Inspektor Adriana Kowalewska

e-mail: akowalewska@powiat-otwocki.pl

Inspektor Agnieszka Zawada
e-mail: azawada@powiat-otwocki.pl

Inspektor Mariola Stankiewicz
e-mail: mstankiewicz@powiat-otwocki.pl

Inspektor Ewa Szostak
e-mail: eszostak@powiat-otwocki.pl

Inspektor Magdalena Kabala
e-mail: mkabala@powiat-otwocki.pl

Inspektor Anna Świnczak

Główny Specjalista Dorota Pawlikowska-Gromek
e-mail dpawlikowska@powiat-otwocki.pl

Inżynier Ruchu Inspektor Mariusz Bogdański
tel. (22) 600 7 131
e-mail: inzruchu@powiat-otwocki.pl

Inżynier Ruchu Inspektor Marek Augustyniak
tel. (22) 600 7 131
e-mail: maugustyniak@powiat-otwocki.pl