Pożegnanie Lata w Medyku z Radiem Kolor

Data: 22.09.2022 r., godz. 15.00    855
W miniony weekend do otwockiego "Medyka" przybyli goście, którzy mogli nie tylko poznać bogatą ofertę szkoły, wziąć udział w licznych warsztatach i konkursach, posłuchać popisów wokalnych, ale również pożegnać ostatnie chwile lata.
W dniach 16 – 17 września Medyczna Szkoła Policealna w Otwocku zorganizowała piknik pod hasłem „Pożegnanie lata w Medyku z Radiem Kolor”. Mieszkańcy powiatu Otwockiego mogli skorzystać z bezpłatnych zabiegów upiększających ciało i duszę proponowanych przez Szkołę i jej partnerów. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji takich jak malowanie twarzy, kurs pierwszej pomocy, kącik gastronomiczny.

Na scenie prezentowali się m.in. wychowankowie Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury, Akademii Tańca Reliese, Zespołu Tańca Ludowego Warszawa z Akademii Wychowania Fizycznego, Teatru Muzycznego Ryszarda Matusiewicza, Jacek Beszczyński z Nadziei Maleńką Orkiestrą, Radosław Świt i Antoni Muracki.

W wydarzeniu wzięła udział również Poseł na Sejm RP Bożena Żelazowska. Powiat Otwocki reprezentowała Kinga Błaszczyk – Członek Zarządu Powiatu Otwockiego. Obecny był również radny Zbigniew Szczepaniak.

Wydarzenie odbyło się pod Honorowym Patronatem Starosty Otwockiego.