III Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Otwockiego

Data: 05.09.2022 r., godz. 12.44    2946
Powiat Otwocki oraz Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych zapraszają przedstawicieli trzeciego sektora do udziału w III Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Otwockiego. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 8 września br.
Mając na względzie to, jak cenną platformą porozumienia dla organizacji pozarządowych jest Forum NGO, Powiat Otwocki postanowił zorganizować jego kolejną - trzecią - edycję. Tym razem do współpracy zaprosił Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych. Jej doświadczeni eksperci od lat zajmujący się problematyką III sektora, którzy doskonale znają szanse i trudności, z jakimi borykają się organizacje pozarządowe w codziennej rzeczywistości, spotkają się z przedstawicielami powiatowych NGO 8 września 2022 roku.

Miejscem tegorocznych rozmów, warsztatów, dyskusji, a przede wszystkim spotkania przedstawicieli trzeciego sektora będzie niezmiennie, sala widowiskowa Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku.

Wydarzenia, które miały miejsce w ostatnich latach, przyczyniły się do zahamowania działalności niejednej fundacji czy stowarzyszenia. Nie wszystkie planowane projekty udało się zrealizować, a inne musiały być zorganizowane w innym niż zakładano wymiarze. Dlatego, między innymi o tym, jak działać skutecznie i rozwijać potencjał organizacji, czym są i jak bardzo mogą zaskakiwać, a także ułatwiać życie innowacje społeczne, przedstawiciele samorządu powiatowego oraz eksperci będą rozmawiać z reprezentantami organizacji pozarządowych z terenu powiatu otwockiego. Nie zabraknie także panelu dyskusyjnego, którego główną tematyką jest NGO w powiecie otwockim: współpraca drogą do rozwoju.

Uczestnictwo i zgłoszenia
Uczestnictwo w Forum jest bezpłatne. Osoby zainteresowane udziałem w Forum proszone są o wypełnienie Formularza zgłoszenia (plik do pobrania dostępny poniżej) oraz dostarczenie go pocztą elektroniczną na adres: promocja@powiat-otwocki.pl  lub osobiście na adres: ul. Górna 13, 05-400 Otwock, do piątku, 31 sierpnia 2022 roku. (decyduje data wpływu formularza).

Do pobrania: