Hala w „Nukleoniku” coraz bliżej!

Data: 02.04.2020 r., godz. 08.15    1837
16 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół Nr 2 w Otwocku została podpisana umowa na budowę nowej hali sportowej dla placówki, a obecnie budynek oczekuje na zadaszenie. Stoją już mury, zrobione są instalacje i podłoga, a wykonawca może pochwalić się wyprzedzeniem harmonogramu działań.
Umowę na budowę sali gimnastycznej podpisali dyrektor ZS nr 2 Monika Chudek oraz Starosta Otwocki Cezary Łukaszewski. Wykonawcą jest firma Arcus Technologie Sp. z o.o. z Celestynowa. Koszt inwestycji wyniósł 6 454 921,31 złotych, które zostaną pokryte ze środków budżetu powiatu otwockiego.
W ramach zadania mają powstać również chodniki, a także 36 miejsc parkingowych.