Koncert "Poznajmy się"

Data: 17.05.2022 r., godz. 08.46    1166
Artyści z Polski i z Ukrainy już w najbliższa sobotę, 21 maja zaprezentują się na scenie Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku. Ponadto plenerowe atrakcje dla najmłodszych, jarmarki rękodzieła, a dla smakoszy kuchnia polska i ukraińska.
Koncert, który został zorganizowany z inicjatywy otwockiej społeczności lokalnej. Wezmą w nim udział artyści z Polski i Ukrainy. Jako goście wystąpią Antek Sojka raz Alex Mati. Przed koncertem będzie można skorzystać z plenerowych atrakcji dla najmłodszych, odwiedzić jarmark rękodzieła i spróbować kuchni polskiej i ukraińskiej. Po koncercie w sali widowiskowej PMDK odbędzie się projekcja filmu "Matki Wojny" (film nie jest przeznaczony dla dzieci).

Program:
godz. 14.00 - 16.00 Strefa animacji dla dzieci, dmuchańce, jarmark rękodzieła, kuchnia polska i ukraińska
godz. 16.00 - 18.00 Koncert

Prowadzenie: Marek Połynko i Julia Chmielewska

Współorganizatorzy:
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Otwocku, Prywatna Szkoła Muzyczna nr 1 w Otwocku, Kolberg - Stowarzyszenie Współpracy i Promocji Międzynarodowej, Jarmarki Sztuki i Rękodzieła, Powiat Otwocki

Patronat medialny: Linia Otwocka