Spotkanie lokalnych pracodawców z obywatelami Ukrainy

Data: 06.05.2022 r., godz. 14.00    1012
Przedsiębiorco, prowadzisz firmę i oferujesz pracę dla uchodźców z Ukrainy? Weź udział w spotkaniu organizowanym przez Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku oraz Urząd Miasta Józefowa i przedstaw swoją propozycje zatrudnienia osobom poszukującym pracy.
Spotkanie odbędzie się we wtorek, 10 maja w godzinach 10.00 – 13.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie przy ul. Wyszyńskiego 1.

W programie: prezentacja PUP w Otwocku na temat zatrudniania obywateli Ukrainy (z tłumaczeniem na język ukraiński) oraz rozmowy przystanowiskowe lokalnych przedsiębiorców z osobami poszukującymi pracy (możliwość korzystania z tłumaczenia dwujęzycznego).

Firmy zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o przesłanie zgłoszeń na adres e-mail: ukraina@jozefow.pl. Zgłoszenie powinno zawierać : nazwę i adres firmy, profil działalności, nazwę stanowiska, na które poszukiwani są pracownicy, dane osoby do kontaktu.