Otwarcie Punktu Paszportowego w Starostwie

Data: 26.04.2022 r., godz. 10.30    1071
Od kilku dni sprawy związane z paszportami, mieszkańcy załatwiają w nowej siedzibie - budynku Starostwa przy ul. Komunardów 10 wejście C. W poniedziałek, 25 kwietnia br. odbyło się oficjalne otwarcie Punktu.
Przedstawiciele władz powiatu otwockiego na czele ze Starostą Otwockim Krzysztofem Szczegielniakiem wraz z zastępcą dyrektora Wydziału Spraw Obywatelskich Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie Katarzyną Nasiłowską oraz Wiceprezydentem Miasta Otwocka Pawłem Walo dokonali uroczystego otwarcia nowej siedziby Terenowego Punktu Paszportowego w Otwocku. Obecność Prezydenta nie była przypadkowa, ponieważ przez 20 ostatnich lat, dzięki gościnności włodarzy miasta Otwocka, punkt znajdował się w budynku urzędu miasta.

Podczas spotkania Starosta Otwocki podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by uruchomić nową siedzibę punktu paszportowego w Starostwie. Szczególny podziękowania skierował do wieloletnich pracownic Punktu Paszportowego Pani Grażynie Juś i Jolancie Sędek, za ich oddaną pracę na rzecz mieszkańców powiatu.

Od wtorku, 26 kwietnia br. interesantów, którzy chcą załatwić sprawy związane z wydaniem bądź odbiorem paszportu, zapraszamy do siedziby Starostwa Powiatowego w Otwocku przy ul. Komu-nardów 10 /wejście C/. Nowe przestronne wnętrze i otoczenie natury to atuty, które wyróżniają nową lokalizację Terenowego Punktu Paszportowego.