Wyniki Otwartych Konkursów Ofert

Data: 11.04.2022 r., godz. 12.56    1045
Organizacje pozarządowe, które przystąpiły w bieżącym roku do Otwartych Konkursów Ofert na realizację zadań z zakresów: wspierania i upowszechniania sportu; turystyki i krajoznawstwa; kul-tury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, otrzymają dotacje w łącznej kwocie ponad 100 tys. zł.
Na podstawie Uchwały Nr CCCLXXXVIII/219/22 Zarządu Powiatu w Otwocku z dnia 16 lutego 2022 roku zostały ogłoszone otwarte konkursy ofert na realizację zadań z zakresów: wspierania i upowszechniania sportu; turystyki i krajoznawstwa; kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Do Konkursu zgłosiło się 12 organizacji, które złożyły łącznie 16 wniosków o dofinansowanie zadań publicznych w 2022 roku. Wszystkie oferty zostały poddane ocenie merytorycznej i 14 z nich otrzymały dofinansowanie z budżetu Powiatu Otwockiego. Wykaz podmiotów, których oferty zostały wybrane w postępowaniu konkursowym, stanowi załącznik do Uchwały Nr CD/226/22 Zarządu Powiatu w Otwocku z dnia 6 kwietnia 2022 roku.

Protokoły oceny ofert wraz z załącznikami, w tym oceny indywidualne poszczególnych ofert tj. oceny formalne i merytoryczne, znajdują się w Biurze Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Otwocku.