Święto bluesa w stolicy powiatu!

Data: 13.09.2021 r., godz. 00.00    1230
To było prawdziwe święto bluesa! Na 3 dni Otwock, miasto z dobrym klimatem stał się stolicą fanów tego gatunku muzycznego z całej Polski, a nawet Europy. Powiat Otwocki był partnerem wydarzenia.
Topowe zespoły ze Szwecji, Holandii, Francji, ale też Polski zadbały o wysoki poziom tego muzycznego wydarzenia. Mogliśmy zarówno przenieść się w czasie wsłuchując się w nieśmiertelne utwory Kasy Chorych czy Oddziału Zamkniętego, jak też zapoznać się z twórczością wschodzących gwiazd. A to dlatego, że w ramach festiwalu odbył się finał ogólnopolskiego konkursu zespołów bluesowych.

Jednym z partnerów Otwock Blues Bazaru kolejny rok był powiat otwocki. Krzysztof Szczegielniak - Starosta Otwocki gościł zarówno podczas jego otwarcia, jak i zamknięcia podkreślając znaczenie bluesa w historii polskiej muzyki. Dziękujemy, że byliście z nami!