Jak to jest zrobione? Nie tylko dzieci poznawały odpowiedź.

Data: 13.09.2021 r., godz. 00.00    1413
Za nami 6. Rodzinny Piknik Naukowy, organizowany przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury. Na gości wydarzenia od sobotniego poranka czekały liczne warsztaty, konkursy, stoiska edukacyjne, mini-zoo, pokazy przygotowane przez strażaków i policję, zabawy manualne i…wiele więcej.
Lista przygotowanych atrakcji była tak duża, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo było można wziąć udział w różnych formach aktywności i poznać ofertę dodatkowych zajęć pozalekcyjnych prowadzonych na terenie powiatu otwockiego. Dla najbardziej wytrwałych na zakończenie pikniku tradycyjne losowanie nagród.

Spełniona została też idea Pikniku – jego goście rozsmakowali się w nauce i rozbudzili ciekawość otaczającego świata. Wydarzenie otworzył Starosta Otwocki Krzysztof Szczegielniak, który podkreślił to, jak ważne jest rozsmakowanie się w nauce od najmłodszych lat. A jak było? Zobaczcie naszą galerię!