Rywalizowali dla "Promyczka"!

Data: 13.09.2021 r., godz. 00.00    1439
Ponad 50 zawodników wzięło udział w I Powiatowych Zawodach w Podciąganiu na Drążku. Celem inicjatywy, która została zrealizowana przy wsparciu powiatu otwockiego, była pomoc dla Domowego Hospicjum Dziecięcego "Promyczek".
Warto pomagać. A jeśli przy okazji można promować sport i zalety aktywnego życia – mamy połączenie prawie idealne.

Z inicjatywy Domowego Hospicjum Dziecięcego "Promyczek" odbyły się I Powiatowe Zawody w Podciąganiu na Drążku. W czterech kategoriach udział wzięło ponad 50 zawodników – od kilku do kilkudziesięciu lat. Rywalizacja była na najwyższym poziomie, a wszystko po to, by wspierać podopiecznych otwockiego hospicjum .Na terenie zawodów odbył się również rodzinny piknik, z animacjami dla dzieci, stoiskami promującymi zdrowy styl życia, małą gastronomią. Na koniec wszyscy skorzystali z pysznych dań pieczonych na grillu.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Krzysztof Szczegielniak - Starosta Otwocki, który podczas otwarcia zawodów podkreślił, jak ważne jest wsparcie dla tych, którzy wielkie wyzwania mają już od najmłodszych lat.