VI Rodzinny Piknik Naukowy

Data: 09.09.2021 r., godz. 08.30    485
Jak to jest zrobione? Dlaczego to możliwe? Jak to działa? Co jest potrzebne, by to zrobić? Na te i inne pytania będzie można poznać odpowiedzi podczas Rodzinnego Pikniku Naukowego. Organizatorem wydarzenia jest Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Otwocku.
By z zapałem wejść w nowy rok szkolny i zaspokoić głód wiedzy, który towarzyszył uczniom w ostatnich miesiącach, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Otwocku zaprasza całe rodziny do uczestnictwa w szóstej edycji Rodzinnego Pikniku Naukowego. Wydarzenie odbędzie się 11 września 2021 r. w godzinach 10:00-14:00 na terenie Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku, ul. Poniatowskiego 10.

Organizatorzy zapewniają, że dołożą wszelkich starań, by każdy znalazł coś dla siebie, postarają się przygotować atrakcje dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Kilkadziesiąt stoisk zapewni rozrywkę i pozwoli zgłębić tajniki wiedzy z różnych dziedzin. Dodatkowo będzie można wziąć udział w różnych formach aktywności i poznać ofertę dodatkowych zajęć pozalekcyjnych prowadzonych na terenie powiatu otwockiego. Dla najbardziej wytrwałych na zakończenie pikniku tradycyjne losowanie nagród.