Szkolenie nt. „Ustawy o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami - nowe obowiązki NGO"

Data: 23.06.2021 r., godz. 10.45    1592
Starostwo Powiatowe w Otwocku oraz Lokalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zapraszają na szkolenie dotyczące „Ustawy o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami - nowe obowiązki NGO".
Szkolenie jest bezpłatne i odbędzie się ONLINE, w dniu 29.06.2021 w godzinach 15:00 - 18:00.

Podczas szkolenia dowiesz się, jakie działania organizacje powinny uruchomić by spełniać standardy, jak przygotowywać wydarzenia i na co zwracać uwagę planując działania.

Zgłoszenia można dokonać pod tym linkiem: https://forms.gle/HeTbWahKCiEGw9JT7 do dnia 28 czerwca 2021 lub do wyczerpania miejsc - liczy się kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

Szkolenie odbędzie się w ramach projektu „Efektywnie-Fachowo-Skutecznie.

Lokalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie warszawsko-wschodnim”, współfinansowanych ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.