Muzyczna sobota w remizie

Data: 17.06.2021 r., godz. 14.15    1286
Koncerty, zabawy dla najmłodszych, pokazy i szkolenia – to tylko niektóre atrakcje, jakie w sobotę 12 czerwca czekały na mieszkańców powiatu podczas wydarzenia „Fajfy w remizie”. Przedsięwzięcie było połączone z Dniem Otwartej Strażnicy OSP w Józefowie.
Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Józefowie przeprowadzili szkolenie z udzielania pierwszej pomocy i pokazywali, jakie mogą być skutki niewłaściwego gaszenia zapalonego tłuszczu na kuchennej patelni. Strażacy z CNBOP opowiadali o zasadach bezpieczeństwa w domu i przekonywali o zasadności montażu czujników gazu, tlenku węgla i dymu. Chętni mogli też zaznajomić się ze sprzętem, jakim dysponuje jednostka OSP Józefów.

Późnym popołudnie odbyły się koncerty. Na żywo zagrała Otwocka Orkiestra Dęta, następnie zespół muzyczny DESorientacja, a wieczór zakończył występ grupy Shut The Monkey.

Wydarzenie było współfinansowane ze środków budżetowych powiatu otwockiego.