Sportowy Piknik Rodzinny z okazji Dnia Ojca

Data: 15.06.2021 r., godz. 12.00    1853
Za nami Dzień Matki, Dzień Dziecka, a już wkrótce swoje święto obchodzić będą Tatusiowie. Z tej okazji Powiat Otwocki, już w najbliższą w sobotę 19 czerwca zaprasza całe rodziny do uczestnictwa w Sportowym Pikniku Rodzinnym z okazji Dnia Ojca.
Weekend pełen sportowych atrakcji to pomysł na wspólne świętowanie zarówno Dnia Ojca, jak i Dnia Dziecka, który celebrowaliśmy kilka dni temu. Zabawy sportowe dla rodzin, warsztaty plastyczne, pokaz wozu strażackiego, strefa gastronomiczna, dmuchańce - to wszystko będzie czekać na małych i dużych w najbliższą sobotę 19 czerwca w godzinach 11:00-16:00 na terenie Ogniska Wychowawczego ”Świder” im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka” w Otwocku przy ul. Mickiewicza 43.

W programie przewidziano także mecz piłki nożnej i siatkówki plażowej, a także crossfit dla najmłodszych. Nie zabraknie animacji sportowych dla dzieci i młodzieży oraz konkursów sprawnościowych z nagrodami.

Wydarzenie organizowane jest przez Powiat Otwocki we współpracy z Miastem Otwock, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie oraz Stowarzyszeniem Nasz Wspólny Dom.