Badanie ankietowe pn. „Ewaluacja ex-ante zawodności rynku i nieoptymalnego poziomu inwestycji”

Data: 05.05.2021 r., godz. 10.15    264
Chcąc uzyskać jak najszerszą wiedzę o potrzebach województwa Zespół Badawczy EU-CONSULT sp. z o.o., na zlecenie Województwa Mazowieckiego przeprowadza badanie ankietowe pn. „Ewaluacja ex-ante zawodności rynku i nieoptymalnego poziomu inwestycji”.
Firma EU-CONSULT sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na zlecenie Województwa Mazowieckiego realizuje badanie pn. Ewaluacja ex-ante zawodności rynku i nieoptymalnego poziomu inwestycji na terenie województwa mazowieckiego w kontekście wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2021-2027.

Chcąc uzyskać jak najszerszą wiedzę o potrzebach województwa Zespół Badawczy EU-CONSULT sp. z o.o. przeprowadza m.in. badania ankietowe z mieszkańcami województwa. Celem badania jest poznanie nie tylko zdania władz regionu, ale także zdanie przedstawicieli społeczności lokalnych na temat potrzeb, oczekiwań i przedsięwzięć, jakich oczekują mieszkańcy w swoim najbliższym otoczeniu.

Dlatego też Zespół Badawczy EU-CONSULT sp. z o.o. zachęca do udziału w ankiecie, która pozwoli poznać opinie mieszkańców województwa mazowieckiego i ich oczekiwania w tym zakresie. Udział w ankiecie potrwa około 5-10 minut.

Ankieta jest dostępna pod poniższym linkiem:
https://eu-consult.info.pl/2/index.php/645488?lang=plZałączniki:
List intencyjny Urzędu Marszałkowskiego