Wspólne czytanie Konstytucji

Data: 04.05.2021 r., godz. 10.20    2640
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Otwocku, chcąc w wyjątkowy sposób uczcić 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja zorganizowała projekt polegający na czytaniu treści Konstytucji. W akcję włączyli się przedstawiciele Zarządu Powiatu Otwockiego oraz Radni Rady Powiatu Otwockiego.
3 maja to narodowe święto, podczas którego możemy wyrażać wdzięczność za kraj, w którym żyjemy i dumę z naszego pochodzenia. Ten dzień jest także doskonałą okazją do tego, by przypomnieć sobie treść Konstytucji dla Europy. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Otwocku po raz pierwszy zorganizowała akcję wspólnego czytania Konstytucji 3 Maja, w którą włączyli się: Starosta Otwocki Krzysztof Szczegielniak, Wicestarosta Otwocki Paweł Zawada, Członkowie Zarządu Powiatu Otwockiego Kinga Błaszczyk i Grzegorz Michalczyk oraz radni powiatowi.

Zapraszamy do wysłuchania fragmentów Konstytucji w wykonaniu członków zarządu i radnych powiatowych, poniżej filmik.