"Uchwyć piękno" powiatu otwockiego

Data: 08.06.2021 r., godz. 08.00    2138
Zapraszamy fotografów - amatorów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym ogłoszonym przez Powiat Otwocki. Hasłem przewodnim konkursu jest "Uchwyć piękno".
Uchwyć piękno
Motywem tegorocznego Powiatowego Konkursu Fotograficznego jest „uchwycenie piękna” ziemi otwockiej. Może to być unikatowy zabytek, wyjątkowy krajobraz, fauna i flora powiatu czy miejsce szczególnie bliskie z powodów osobistych. Konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich. Celem Konkursu jest promocja powiatu poprzez wykonanie fotografii na jego terenie;przedstawienie uroków powiatu otwockiego jako miejsca do odwiedzenia i poznania; promocja walorów krajobrazowych i architektonicznych powiatu otwockiego;rozwijanie wrażliwości artystycznej; popularyzacja sztuki fotograficznej jako jednej z form artystycznego wyrazu; popularyzowanie tematu podczas wystaw i publikacji przygotowanych z zebranych materiałów.

Nagrody dla najlepszych
W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody pieniężne:
  • I miejsce - 900,00 zł,
  • II miejsce - 700,00 zł,
  • III miejsce - 500,00 zł.
Na zgłoszenia czekamy do 15 czerwca 2021 r.

Aktualizacja:
Termin zgłoszeń został wydłużony do dnia 30 czerwca br.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Biura Promocji i Kultury Powiatu Otwockiego, ul. Komunardów 10, 05-400 Otwock, tel. 22 788 15 34 wew. 387.