Informacja na temat przekazania laptopów

Data: 08.12.2020 r., godz. 09.00    1665
Od dnia 02 stycznia 2021 r. jest możliwość podpisania umowy nieodpłatnego przekazania laptopa wraz z akcesoriami w siedzibie Starostwa Powiatowego w Otwocku, przy ul. Komunardów 10, wejście D, pokój 30, z osobami, które podpisały wcześniej umowę użyczenia sprzętu.
Do przeprowadzenia identyfikacji należy okazać dowód osobisty. Podczas wizyty należy zachować środki ostrożności: dezynfekcja rąk, zakrywanie ust i nosa. Osoby przebywające na kwarantannie muszą pozostać w domu.

W przypadku pytań, proszę o kontakt telefoniczny 22 788 15 34 wewn. 379 lub e-mailowy: mwiechetek@powiat-otwocki.pl. Można umówić się telefonicznie na wizytę w Starostwie.

Ponadto informuję, że od 01 stycznia 2021 r. Powiat Otwocki wraz z partnerami projektu Gminą Sobienie-Jeziory oraz Gminą Wiązowna, nie zapewniają dostępu do INTERNETU.