Zasady obsługi interesanta

Data: 21.08.2020 r., godz. 12.00    1703
Mieszkańcom Powiatu Otwockiego przypominamy zasady obsługi interesantów w Starostwie Powiatowym w Otwocku.
Ministerstwo Zdrowia w dniu 20 sierpnia ogłosiło listę powiatów zagrożonych dodatkowymi obostrzeniami. Wśród nich znalazł się również powiat otwocki.

Przypominamy mieszkańcom powiatu, że w Starostwie Powiatowym w Otwocku obowiązują określone zasady obsługi interesantów, ustalone w Zarządzeniu nr 50/2020 Starosty Otwockiego z dnia 16 lipca 2020 r. w sprawie ustalenia organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Otwocku w związku z zagrożeniem Covid-19.

Jednocześnie zachęcamy interesantów do załatwiania spraw za pośrednictwem dostępnych środków komunikacji, tj.:
  • telefonicznie,
  • za pomocą poczty elektronicznej - kancelaria@powiat-otwocki.pl,
  • za pomocą elektronicznej Platformy Usług Publicznych ePUAP: /ta4ou944kk/SkrytkaESP,
  • za pośrednictwem poczty na adres: Starostwo Powiatowe w Otwocku, ul. Górna 13, 05-400 Otwock.