Zaproszenie dla lokalnych twórców na XX Powiatowy Festiwal Kultury

Data: 17.07.2024 r., godz. 16.00    342
Wakacje pełni, ale my myślami jesteśmy we wrześniu! Dlaczego? Już 8 września 2024 r. odbędzie się XX Powiatowy Festiwal Kultury, do udziału w którym zapraszamy serdecznie twórców ludowych i wystawców do pokazania swoich wyrobów, a już dziś wszystkich gości na ciekawe koncerty!

Ubiegłoroczny sukces Powiatowego Festiwalu Kultury utwierdził nas w tym, że w powiecie otwockim jest wielu twórców, artystów i kół gospodyń wiejskich, którzy zasługują na uznanie i dalsze promowanie ich dorobku. Dzięki różnorodnym stoiskom, prezentującym walory Kołbielszczyzny, uroki Świdra i Urzecza uczestnicy wydarzenia mogą zapoznać się z wyrobami i talentami twórców powiatowych. Dorobek artystyczny i kulturowy przedstawiąją również gminy powiatu, prezentując się na scenie i organizując stoiska promocyjne.


Lokalni twórcy
Głównym elementem Festiwalu są stoiska rękodzielników, kół gospodyń wiejskich, organizacji pozarządowych i instytucji kultury z powiatu otwockiego.Osoby, które chcą wziąć udział w tegorocznym Festiwalu i pokazać swoją twórczość rękodzielniczą, mogą nadsyłać swoje zgłoszenia do dnia 20 sierpnia 2024 r. Poniżej do pobrania regulamin części wystawowej i karta zgłoszeniowa:


PFK_karta_zgloszeniowa_stoiska_2024.doc


regulamin_czesci_wystawowej_2024.docx


Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: promocja@powiat-otwocki.pl