Rozlicz PIT w powiecie otwockim

Data: 14.02.2023 r., godz. 12.00    2370
Powiat Otwocki przystąpił do projektu „Wspieraj lokalnie”, który ułatwia przekazywanie 1,5% dla lokalnych organizacji pożytku publicznego przy rozliczaniu PIT za 2022 rok.

W ramach projektu, który powstał dzięki współpracy Instytutu Wsparcia Organizacji Pozarządowych z PITax.pl Łatwe podatki, Powiat Otwocki otrzymał funkcjonalną aplikację do rozliczania podatków – promującą rozliczenia podatku na terenie powiatu oraz do przekazania 1,5% lokalnym organizacjom pożytku publicznego.

Aby skorzystać z możliwości rozliczenia się w ten sposób należy kliknąć w poniższy baner:

Rozlicz PIT w powiecie otwockim

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki umożliwia rozliczenie E-PIT 2023 w PITax.pl.

Lista organizacji z terenu powiatu, które sugerowane są podatnikowi rozliczającemu PIT w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” dostępna jest tutaj. Podatnik ma również możliwość wpisania numeru KRS organizacji spoza listy.