Powiatowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Data: 18.11.2022 r., godz. 08.00    937
18 listopada odbyły się Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Ponadpodstawowych 2022/2023 w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Zawody odbyły się w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. S. Staszica w Otwocku. W zawodach wzięły udział cztery szkoły ponadpodstawowe z powiatu otwockiego.

Zwycięzcy w kategorii dziewcząt:
I miejsce – Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. St. Staszica w Otwocku,
II miejsce – Liceum Ogólnokształcące nr III im. J. Słowackiego w Otwocku,
III miejsce – Zespół Szkół nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Otwocku,
IV miejsce – Liceum Ogólnokształcące Nr 1 im. K.I. Gałczyńskiego w Otwocku.

Zwycięzcy w kategorii chłopców:
I miejsce – Zespół Szkół nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Otwocku,
II miejsce – Liceum Ogólnokształcące Nr 1 im. K.I. Gałczyńskiego w Otwocku,
III miejsce – Liceum Ogólnokształcące nr III im. J. Słowackiego w Otwocku,
IV miejsce – Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. St. Staszica w Otwocku.

Składamy szczególne podziękowanie za przygotowanie hali sportowej i koordynowanie zawodów nauczycielom wychowania fizycznego oraz dyrekcji szkoły Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. St. Staszica w Otwocku.

Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy. Gratulujemy zdolnej młodzieży i życzymy dalszych sukcesów w sporcie.