Jesteś tutaj:

Dni Karczewa

195
Czas trwania wydarzenia: od: 16.06.2017 r., godz. 00.00 do: 18.06.2017 r., godz. 00.00

Burmistrz Karczewa
Urząd Miejski w Karczewie
ul. Warszawska 28,
05-480 Karczew

tel. (22) 780 60 83

http://www.karczew.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&sub=21&subsub=23&menu=27&strona=1

MGOK Karczew
ul. Widok 2,
05-480 Karczew
tel. 22 780-65-17

http://mgok.karczew.pl/

Program:
16.06.17r. / piątek

Godz. 18:00 – Centrum Kultury, ul. Widok 2, sala widowiskowa
– Wieczornica Poetycka z udziałem laureatów i jurorów XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jana Krzewniaka

17.06.17r./ sobota

Godz. 18:00 – Centrum Kultury, ul. Widok 2, sala widowiskowa
- Wystawa TPK pt: „Panorama Dawnego Karczewa”
Rynek Zygmunta Starego
Godz. 17:00
- Uroczysty polonez w wykonaniu uczniów z Publicznego Gimnazjum im. Bolesława Prusa w Karczewie
Godz. 19:00 – Koncert ELENI
Godz. 20:30 – Występ zespołu Strefa Ciszy
Godz. 21:30 – Prezentacja Stowarzyszenia Pasjonatów Muzyki Trzy Czwarte

18.06.16r. / niedziela

10:00 – MOSIR Karczew ul. Boh. Westerplatte 55
I Karczewski Bieg Uliczny
Start godz. 10.00 przy hali sportowej MOSiR w Karczewie
12:00 – Kościół Parafialny p.w. Św. Wita w Karczewie
- Uroczysta Msza Św. w intencji Mieszkańców.
Po Mszy św. w kościele odbędzie się koncert pieśni patriotycznych i religijnych w wykonaniu Chóru „Głos Duszy” z Mińska (Białoruś).
Rynek Zygmunta Starego:
Godz. 15:00
- Wystąpienia okolicznościowe Władz Samorządowych
Godz. 15:05
- Prezentacja XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jana Krzewniaka
Godz. 15:10
- Koncert Orkiestry Dętej OSP Karczew oraz Tambourmajorek
Godz. 15:45
- Prezentacja laureatów Gminnego Konkursu „Moja Mała Ojczyzna”
Godz. 15:55
- Występy laureatów V Powiatowego Konkursu „Piosenka nie zna granic”
Godz. 16:20
- Występ Mażoretek JUPITER z Domu Kultury w Pilźnie oraz występ kabaretowy Aerobikowego Klubu Lemurek z Lipin (Gmina Pilzno)
Godz. 17:15
- Prezentacja Uczniowskiego Klubu Sportowego DUET - Tancerze grup reprezentacyjnych - Reliese Dance Family
Godz. 17:45
- Finał Gminnego Konkursu Talentów „Pokaż swój talent”
Godz. 18:45
- Występ zespołu Smoky
Godz. 20:00
- Koncert NATALII SZROEDER
Godz. 21:00
- Zabawa Taneczna z zespołem Fanaberia
Godz. 22:30
- Pokaz Ogni Sztucznych
Godz. 23:30
- Zakończenie imprezy

Dodatkowo:
Turniej szachowy i wiele innych atrakcji