Piknik Urodzinowy 55 lat Miasta Józefowa & 10 lat Holiday Inn Warszawa Józefów

386
Czas trwania wydarzenia: od: 27.05.2017 r., godz. 15.00 do: 27.05.2017 r., godz. 22.00
Podczas pikniku Goście wybiorą się samolotem w podróż dookoła świata. W każdym odwiedzanym kraju napotkają kolejne zaskakujące atrakcje dla dorosłych i dla dzieci. Zwieńczeniem wieczoru będzie koncert zespołu Perfect, pokaz sztucznych ogni i degustacja ogromnego urodzinowego tortu. Na plenerowej scenie oprócz Grzegorza Markowskiego wystąpią również zespoły działające w Miejskim Ośrodku Kultury, a także utalentowane grupy dziecięce i młodzieżowe z miejskich szkół i przedszkoli.

Bilety: mieszkańcy Józefowa mogą odebrać bezpłatną wejściówkę w Urzędzie Miasta i w Miejskim Ośrodku Kultury od 4 maja 2017 r. Pozostali uczestnicy mogą zakupić bilety w Recepcji Głównej w hotelu od 15 maja 2017 r. lub w dniu imprezy w cenie 10 zł/osoba dorosła i 5 zł/dziecko.

Miejsce: teren hotelu Holiday Inn w Józefowie przy ul. Telimeny 1