Jesteś tutaj:

Wydział Architektury i Budownictwa

33895
ul. Komunardów 10, 05-402 Otwock wejście A, pok. 8, 12, 14, 15, 16 i 17 poniedziałek 8.15 - 17.00 wtorek: dzień wolny od przyjęć interesantów środa 8.15 - 15.30 czwartek: dzień wolny od przyjęć interesantów piątek 8.15 - 15.30 Obsługa telefoniczna interesantów jest realizowana w: poniedziałki, środy i piątki w godzinach 14.00 - 16.00
Dyrektor Wydziału Józef Michałowski
tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56  w. 390

Główny Specjalista Agnieszka Bania 
tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 377
e-mail: abania@powiat-otwocki.pl

Inspektor Małgorzata Boruc 
tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 377
e-mail: mboruc@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Małgorzata Jesiotr 
tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 373
e-mail: mjesiotr@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Jolanta Bajerowska-Nowicka

tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 377
e-mail: jbajerowska@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Milena Piotrowska-Witak
tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 373
e-mail: mpiotrowska@powiat-otwocki.pl

Inspektor Karolina Przybysz
tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 376

Inspektor Anna Grzegrzółka

tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 376
e-mail: agrzegrzolka@powiat-otwocki.pl

Inspektor Paulina Piłka
tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 372
e-mail: ppilka@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Antonina Mazek
tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 371
e-mail: amazek@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Izabela Widłak-Sobczak
tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 372

Podinspektor Maciej Kłusek
tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 374

Podinspektor Blanka Juszczyk
tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 376