Wydział Geodezji i Kartografii – GK

Liczba odwiedzających: 6691
  • Kierownictwo Wydziału
ul. Komunardów 10, 05-402 Otwock (wejście A)

Geodeta Powiatowy Mieczysław Mazek

tel. 22 778-13-80
e-mail: geodezja@powiat-otwocki.pl
e-mail: m.mazek@powiat-otwocki.pl

Zastępca Dyrektora Wydziału Krystyna Gołębiowska-Cyra

tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 391
e-mail: kcyra@powiat-otwocki.pl

Inspektor Joanna Bąk
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 397
e-mail: jbak@powiat-otwocki.pl

Inspektor Iwona Falska
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 398
e-mail: ifalska@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Jolanta Drewicz
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 398
e-mail: jdrewicz@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Katarzyna Kajka
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 394
e-mail: kkajka@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Katarzyna Kowalska
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 398
e-mail: kkowalska@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Beata Kuciak
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 397
e-mail: bkuciak@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Katarzyna Miturska
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 396
e-mail: kmiturska@powiat-otwocki.pl

Inspektor Karina Szymanek
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 395
e-mail: kszymanek@powiat-otwocki.pl

Inspektor Ewa Wdowiak
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 395
e-mail: ewdowiak@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Ewa Smolińska
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 392
e-mail: esmolinska@powiat-otwocki.pl

Inspektor Ilona Sobolewska
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 395
e-mail: isobolewska@powiat-otwocki.pl

Inspektor Monika Rygas
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 394
e-mail: mrygas@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Kinga Tomasiewicz
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 394

Podinspektor Anna Szczepańska
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 394
e-mail: aszczepanska@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Ewelina Janiak
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 394
e-mail: ejaniak@powiat-otwocki.pl

Inspektor Marlena Łuczak
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56w. 395
e-mail: mluczak@powiat-otwocki.pl

Starszy Informatyk Michał Morawski
tel. (22) 778-1-381

  • Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej ul. Górna 13, 05-400 Otwock, pok. 126
Kierownik Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i
Kartograficznej Andrzej Jejer

tel. (22) 778-13-82
e-mail: a.jejer@powiat-otwocki.pl

Inspektor Kontroli Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Andrzej Rothkaehl
tel. (22) 778-13-09

Inspektor Kontroli Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Robert Majewski
tel. (22) 778-13-09
e-mail: r.majewski@powiat-otwocki.pl

Geodeta Anna Hutnik
tel. (22) 778-13-06
e-mail: a.hutnik@powiat-otwocki.pl

Geodeta Iwona Jędrzejczak
(22) 778-13-07
e-mail: i.jedrzejczak@powiat-otwocki.pl

Starszy Geodeta Małgorzata Tywanek
tel. (22) 778-13-06
e-mail: m.tywanek@powiat-otwocki.pl

Młodszy Referent Marta Hrynkiewicz
tel. (22) 778-13-06
e-mail: m.hrynkiewicz@powiat-otwocki.pl

Geodeta Renata Papis
tel. (22) 778-13-07
e-mail: r.papis@powiat-otwocki.pl

Geodeta Sylwia Chudorlińska
tel. (22) 778-13-08
e-mail: schudorlinska@powiat-otwocki.pl

Starszy Geodeta Rafał Pyza
tel. (22) 778-13-09
e-mail: r.pyza@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Janina Zawada
tel. (22) 778-13-08
e-mail: j.zawada@powiat-otwocki.pl

Młodszy Referent Anna Kosiur
tel. (22) 778-13-08
e-mail: akosiur@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Krzysztof Wąsowski
tel. (22) 778-13-41
e-mail: zud@powiat-otwocki.pl

Starszy Specjalista Danuta Kwiatkowska
tel. (22) 778-13-28
e-mail: d.kwiatkowska@powiat-otwocki.pl