Największy turniej szachowy w Powiecie Otwockim

Data: 27.10.2022 r., godz. 12.00    1353
Miłośnicy szachów i nie tylko, wzięli udział w „Turnieju szachowym z okazji 70-lecia Gminy Celestynów”, który odbył się w niedzielę 23 października w Celestynowie.
23 października br. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Celestynowie odbył się „Turniej szachowy z okazji 70-lecia Gminy Celestynów”, zorganizowany przez Klub Szachowy Król Batory Otwock.

W zawodach wzięło udział 160 zawodników z całej Polski, a także z Ukrainy. Celem projektu było integracja środowisk szachowych, ale też popularyzacja szachów.
Cieszymy się, że w naszym regionie powstają takie inicjatywy i kibicujemy wszystkim, którzy grając w szachy chcą rozwijać swój umysł. Gratulujemy również zwycięzcom!

Podczas wydarzenia Powiat Otwocki reprezentowali Wicestarosta Otwocki Paweł Zawada oraz Członek Zarządu Kinga Błaszczyk.

Projekt był objęty Honorowym Patronatem Starosty Otwockiego oraz dofinansowany ze środków budżetu Powiatu Otwockiego.