VIII Forum Przedsiębiorczości Gminy Wiązowna

Data: 19.10.2022 r., godz. 12.06    1148
Po raz ósmy Gmina Wiązowna zaprasza przedsiębiorców do udziału w Forum Gospodarczym Gminy Wiązowna. Wydarzenie to jest areną wymiany doświadczeń i współpracy pomiędzy działającymi na terenie gminy przedsiębiorcami a samorządem.

Wójt Gminy Janusz Budny kilka lat temu powołał do życia Forum Gospodarcze Gminy Wiązowna, które jest areną wymiany doświadczeń i współpracy pomiędzy działającymi na terenie gminy przedsiębiorcami a samorządem. Ta współpraca od lat przynosi wymierne efekty i sprawia, że Gmina Wiązowna realnie się zmienia.

W tym roku Forum, które odbędzie się w 26 października w Mercure Wiazowna Brant (ul. Równa 20, Majdan), swoją obecnością zaszczyci Roman Młodkowski, prezes zarządu nowej ogólnopolskiej telewizji biznesowej BIZNES24. Jest managerem i konsultantem biznesowym w zakresie zarządzania mediami, komunikacji wewnętrznej w korporacjach i komunikacji strategicznej. To autor licznych, wielokrotnie nagradzanych formatów telewizyjnych, w tym popularnego przez wiele lat magazynu „Firma”.

W czasie Forum Gospodarczego Gminy Wiązowna, organizowanego w środę 26 października o godz. 18.00, Roman Młodkowski będzie opowiadał o megatrendach i perspektywach gospodarczych.

W czasie FGGW wręczone zostaną po raz kolejny nagrody „Złoty Wiąz” dla przedsiębiorstw działających na terenie Gminy Wiązowna. Nagroda “Złoty Wiąz” została ustanowiona w dowód uznania dla najlepszych przedsiębiorców i jednocześnie jako podziękowanie za wkład lokalnego biznesu w rozwój gminy.

Wstęp wolny. Zapisy do 21 października 2022 roku na adres: sekretariat@wiazowna.pl lub telefonicznie: 22 512 58 01,

Szczegółowych informacji na temat VIII FGGW oraz gali “Złoty Wiąz” udziela Paweł Zawadka, Wydział Spraw Społecznych, tel. 22 512 58 07, e-mail: pawel.zawadka@wiazowna.pl

VIII FORUM_INSTA.png (734 KB)