Rusza konkurs grantowy "WzMOCnij swoje otoczenie"

Data: 11.02.2019 r., godz. 14.00    128
Uczestnicy konkursu mogą uzyskać m.in.: pokrycie kosztów prac budowlanych, kosztów remontów, kosztów zagospodarowania przestrzeni zielonych, a także wsparcie finansowe na budowę miejsc przeznaczonych do aktywności fizycznej lub zakup nowych sprzętów, np. do szkół, ośrodków zdrowia, gminnych ośrodków kultury i wiele innych.
Zachęcamy gminy powiatu otwockiego do udziału w nowym ogólnopolskim konkursie dobrosąsiedzkim pn. „WzMOCnij swoje otoczenie”. Organizator Polskie Sieci Energetyczne wzmocnią lokalne społeczności w ponad 70 polskich gminach.
Firma wesprze finansowo pomysły na realizację projektów społecznych, które wprowadzą pozytywne oraz trwałe zmiany w lokalnych społecznościach, a przy tym będą służyć mieszkańcom przez długie lata.
Najciekawsze zgłoszenia mają szansę na grant w wysokości do 20 000 zł.
Nabór wniosków rozpoczyna się 18 lutego 2018 r. i potrwa do 8 kwietnia br.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: