Spotkanie w sprawie budowy chodnika w Jatnym

Data: 12.09.2022 r., godz. 11.30    1161
W niedzielę, 11 września odbyło się kolejne spotkanie z mieszkańcami Jatnego w Gminie Celestynów. Głównym punktem zebrania była planowana budowa chodnika w miejscowościach Jatne i Dyzin.
Kolejne spotkanie z mieszkańcami Jatnego w Gminie Celestynów odbyło się w niedzielę, 11 września. Wśród zaproszonych gości obecni byli: Krzysztof Szczegielniak, Starosta Otwockim, Grażyna Kilbach, Przewodnicząca Rady Powiatu Otwockiego, Wicestarosta Otwocki Paweł Zawada, a także Wójt Gminy Celestynów Witold Kwiatkowski i jego zastępca Piotr Rosłaniec. Obecny był również zastępca dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych Marcin Kasprzak i radny powiatu Dariusz Grajda.

Mieszkańcy przedstawili swoje stanowisko i argumenty za budową chodnika. Starosta podkreślił, że: "Powstanie chodnika w Jatnym i Dyzinie to ważna i potrzebna inwestycja. Wspólnie z Zarządem i Radą Powiatu będziemy starali się pozyskać środki na ten projekt. Jestem przekonany, że wspólnie wypracujemy najlepszą formę współpracy na rzecz tego postulatu mieszkańców ".